x
x

Vrácení zboží

Vrácení zboží na pobočce

Chcete-li bezplatně vrátit zakoupené zboží, navštivte jednu z našich poboček ve Vaší blízkosti. Tam můžete zboží pohodlně vrátit a nemusíte chodit na poštu.

Pokud jste Váš nákup online uhradili PayPalem nebo SOFORT platbou, vyplatíme Vám částku za zboží v prodejně v hotovosti. Zaplatili jste svůj online nákup platební kartou (Visa, Mastercard) bude Vám částka uhrazena v pobočce zpět na Vaší kartu.

Vrácení zboží

Chcete-li u nás zakoupené zboží vrátit, postupujte prosím podle pokynů na formuláři, který byl přiložen k Vaší objednávce.

Balík se zbožím k vrácení odevzdejte prosím na některé z poboček České pošty.

Reklamace

V případě reklamace se prosím obraťte přímo na náš zákaznický servis, který Vám sdělí veškeré potřebné informace.

Vybrali jste špatnou velikost, nelíbí se Vám barva nebo Vám zboží nesedí? To není problém – můžete u nás zboží během 14 dnů (od obdržení zboží) bezplatně vrátit bez udání důvodu (VOP § 8 Právo na odstoupení a poučení o odstoupení).

Zboží k nám musí být zasláno v původním stavu, tzn. nenošené a se všemi cedulkami a etiketami. Pokud k nám zašlete zboží nošené a bez cedulek a etiket, dovolujeme si Vám účtovat kompenzaci.

Takto postupujte: Se zbožím jste od nás obdrželi i návod na vrácení zboží a formulář. Tyto přílohy prosím vytiskněte, vyplňte a zašlete se zbožím zpět k nám. Prosím nezapomeňte vyplnit Váš IBAN a BIC abychom Vám mohli obratem vrátit peníze.