x
x

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je nadčasový ale přitom vždy podle posledních trendů. Tato značka zaručí moderním mužům dynamický a moderní vzhled. Přitom velice dobře kombinuje sportovní a elegantní styl. Budete vždy dobře oblečení! At´ už preferujete jachtařský styl nebo „East-Coast-styl“, s touto značkou se budete cítit vždy dobře.

Prohlédnout vše od Tommy Hilfiger.

TOMMY HILFIGER

TOMMY HILFIGER V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH: TRENDOVÝ VZHLED OD VELIKOSTI XXL

U značky Tommy Hilfiger má oblečení XXL bavit. Jeho móda je ležérní a nekomplikovaná. Jeho kolekce jsou velmi trendy a současně nadčasové, kreativní a absolutně nositelné. V roce 2008 byl mezinárodně uznávaný newyorský návrhář vyznamenán za svůj kreativní um cenou BAMBI za módu. Známka světového úspěchu jeho značky.

Žádná jiná značka nespojuje natolik styl a radost ze života: „Věřím na pohodlnost. Ve svých kolekcích používám mnoho přírodních materiálů jako je bavlna. Každý kousek je předepraný a je upravený do konečné velikosti, než přijde do obchodu. Vždy se snažím kombinovat sportovní módu a oblečení na míru, abych tak definoval novou a vzrušující siluetu .“

Dobrý styl nekončí u značky Hilfiger u velikosti 54. Ať jsou to bundy Hilfiger, trička polo, trička, mikiny, svetry nebo kalhoty značky Tommy Hilfiger – i v nadměrných velikostech nabízí Hilfiger svým zákazníkům náročnou módu. Střiženo na míru a vyrobeno ve výborné kvalitě. V našem obchodě Tommy Hilfiger XXL pro nadměrné velikosti se o tom můžete přesvědčit. Přejeme hodně zábavy při vyhledávání a objednávání nejnovějších modelů oblíbené trendové značky Hilfiger v nadměrných velikostech.