x
x

RALPH LAUREN

POLO RALPH LAUREN MÓDA V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Kolekce amerického návrháře Ralpha Laurena si nelze odmyslet u žádného kvalitního pánského sortimentu. Jeho styl okouzluje nonšalantní nadčasovostí. S outfitem ve velikosti XXL značky Polo Ralph Lauren budete vždy dobře oblečen. Trendové a autentické kolekce kultovní značky přesvědčí svým designem, střihem a vysokým pohodlím při nošení. Tato móda ve velikosti XXL lichotí každé postavě a propůjčuje nositelům nadměrných velikostí ležérně distingovaný vzhled.

ÚSPĚŠNÁ HISTORIE ZAČALA V ROCE 1968

„Pokaždé, když navrhuji oblečení, dělám film a píšu příběh.“ Těmito slovy popisuje Ralph Lauren proces tvorby svých módních kolekcí. Značka 50 let po svém úspěšném průlomu klade důraz na individualitu, životní styl a zcela osobní, sportovně elegantní styl, který ocení muži na celém světě. Takzvaný „Preppy look“, směs elitářsko-britského akademického stylu a amerického sportovního oblečení je rovněž těsně spjatý se značkou Polo Ralph Lauren. Styl, který často naleznete i v kolekcích Big & Tall a který velmi příznivě obléká pány s nadměrnou velkostí. Inspiraci nachází Ralph Lauren v reálném životě a to se odráží v jeho kolekcích. Pozoruje rodiny na venkově, plachtaře na pobřeží Maine, studenty, kteří nosí odřené tenisky: Místa, lidé, dojmy, rozhovory, příroda. Všechny tyto dojmy zpracovává do svého „módního hraného filmu“, který všem náročným zákazníkům na celém světě daruje mnoho módních zážitků.

BIG & TALL KOLEKCE: BUNDY, KALHOTY, KOŠILE PRO VOLNÝ ČAS, DOPLŇKY A VÍCE – OBJEVTE MÓDU ZNAČKY POLO RALPH LAUREN V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

S módou v nadměrných velikostech od Polo Ralph Lauren dokážete být od hlavy až k patě dokonale ležérní. Počínaje hřejivou pletenou čepicí, přes sportovní pletenou vestu, trendové tričko polo (ve velikostech XXL, 3XL nebo 4XL), pohodlné pánské kalhoty v nadměrných velikostech až po apartní kabát v tradičně britském stylu: Móda XXL od značky Polo Ralph Lauren splní Vaše vysoké nároky na vzhled a kvalitu.

TRIČKO POLO ZNAČKY RALPH LAUREN: ÚSPĚŠNÁ HISTORIE

Žádný jiný kousek není se značkou Ralph Lauren tak těsně spojený jako tričko polo. Přitom „matku všech triček polo", "La chemise Lacoste" navrhl úspěšný francouzský tenista René Lacoste. Tričko polo bylo původně čistě sportovním svrškem. Další vývoj triček polo pokračoval v sedmdesátých letech u Ralpha Laurena. Oblíbené tričko s nášivkou hráče póla patří dodnes k nejúspěšnějším módním kouskům renomovaného návrháře. Samozřejmě naleznete v sortimentu XXL u Hirmer VELKÉ VELIKOSTI také širokou nabídku triček polo s krátkými nebo dlouhými rukávy v nadměrných velikostech.

Pánská móda této oblíbené značky je nadčasová, stylová a atraktivní pro muže každé generace a nadchne i v nadměrných velikostech. Přesvědčte sami sebe a oblečte se do bund, kalhot, mikin, pyžam, polo trik, spodního prádla a elegantních doplňků v nadměrných velikostech od Polo Ralph Lauren!

Polo Ralph Lauren má svůj nezaměnitelný styl nejen u svých kolekcí, nýbrž důraz na individualitu klade i v označení velikostí. Tak se nadměrné velikosti XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL značí jako 2XB, 3XB, 4XB, 5XB, 6XB. Zvláštní důraz se kromě toho klade na extradlouhé velikosti. U nás dostanete dlouhé velikosti pro muže od 1902 cm od LT, 2XT, 3XT do 4XT.