x
x

Hugo Boss

Moderní, stylové a prvotřídní kvalita.

Velice málo značek spojují tyto vlastnosti tak skvěle jako právě Hugo Boss. Tato značka jednoduše patří do každého pánského šatníku. Estetický design a prvotřídní zpracování jsou důvodem, proč dnes jen málo mužů nešáhne po této značce. Muži velkého formátu najdou přesně ten pravý outfit pro každou příležitost.

Prohlédnout vše od Hugo Boss

HUGO BOSS

HUGO BOSS V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH

Mimořádný, elegantní a módní vzhled – to je Hugo Boss. Návrhářská značka si klade za cíl zachovat vždy styl a nadchnout zákazníky vysokou kvalitou. Hugo Boss je módní, ležérní a toto celé sjednocuje s klasickou elegantní módou. Muži s nadměrnými velikostmi naleznou v této značce věrného společníka pro každou životní situaci. Obleky pro všední business den, saka a pro obchodní příležitosti i pro volný čas, bundy, trička polo, košile business, kravaty, svetry a mnoho dalšího nabízí Hugo Boss silným mužům. Velmi oblíbené jsou i doplňky a tašky.

KOLEKCE NADMĚRNÝCH VELIKOSTÍ HUGO BOSS

Aktuální kolekce návrhářské značky sjednocuje avantgardní styl s chutí do života a životním pocitem. Zákazníci značky Hugo Boss nemilují jen mimořádné, nýbrž jsou nadšeni i módní kreativitou a individualitou.

Právě tato nenásilná, a přesto luxusní móda je důvodem velké oblíbenosti značky Hugo Boss. Pánská móda okouzluje vědomou a žádanou všestranností. A konečně, člověk vždy najde u značky Boss jak business kousky tak oblečení pro volný čas.

HUGO BOSS: MÓDNÍ A ŽIVOTNÍ STYL PRO MUŽE S VELKÝMI VELIKOSTMI

Od roku 1924 se značka Hugo Boss rozvíjela až do nejznámější německé módní a lifestylové značky. Typický pro značku Hugo Boss je perfektní vzhled, který se hodí na obchodní jednání, zážitky i na volný čas.

Nároční majitelé oblečení Hugo Boss jsou zvlášť nadšení vysokou kvalitou jednotlivých kousků. Díky sebevědomým pánským kolekcím působí muži ještě mužněji a atraktivněji. Individualistický vzhled stylově oblečení muži velmi rádi ještě zdůrazní oblečením z nové kolekce Hugo Boss.

HUGO BOSS V NADMĚRNÝCH VELIKOSTECH U HIRMER - VELKÉ VELIKOSTI

Velká nabídka Hugo Boss pro muže s nadměrnými velikostmi nabízí velikosti od XXL do 5XL. Hledáte svetr, obleky nebo bundy značky Hugo Boss v nadměrných velikostech?

U Hirmer ve VELKÝCH VELIKOSTECH naleznete velkou nabídku nejnovějších kolekcí a trendů od značky HUGO BOSS.